O nas

Już od 2007 roku prowadzimy zajęcia j. angielskiego dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym.Dzieci od samego początku bardzo zaprzyjaźniły się z piosenkami i rymowankami Musical Babies.

Zajęcia przynoszą bardzo dobre efekty językowe oraz mają pozytywny wpływ na rozwój dzieci, rozwijając ich inteligencję emocjonalną społeczną oraz muzyczną.

Podczas zajęć wykorzystujemy naturalną metodę przyswajania języka podczas zabawy muzyczno - ruchowej , co pozwala na szybkie zapamiętywanie piosenek , których dzieci nie zapominają.

Wartością dodaną zajęć jest komunikacja pomiędzy dziećmi, interakcja podczas wspólnej zabawy.

Duże zainteresowanie programem, chęcią kontynuacji stało się przyczyną do stworzenia III stopniowego programu MUSICAL ENGLISH dla starszych dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Świetne efekty programu zauważamy również u dzieci szkolnych, którzy są absolwentami Musical Babies oraz Musical English.

W trakcie zajęć szkolnych wyróżniają się w stosunku do swoich rówieśników w zakresie znajomości słownictwa, poprawności wymowy i intonacji , jak również chęci do uczestnictwa w zajęciach j. angielskiego, licznych konkursach i przedstawieniach, które są dla nich w dalszym ciągu " dobrą zabawą " podczas zdobywania wiedzy.

Kluczem do sukcesów szkolnych dzieci jest przyzwyczajenie ich do obcowania z językiem angielskim, kształtu zajęć już od maleńkości.

Wczesna edukacja poprzez zabawę to początek sukcesów szkolnych !

Zapraszamy na zajęcia !

Zespół Musical Babies - Galicja.

Google+